Židinių statyba

Statome židinius visoje Lietuvoje. Turime profesionalią židinių statybos komandą kuri Jūsų židinį pastatys ir papildomai aprengs su Jūsų pasirinkta apdaila. Židinius statome tik su sertifikuotomis medžiagomis, o garantija židinio statybai suteikiama kaip ir kapsulės tarnavimo laikui. 
Konsultacija židinio įrengimo klausimais, paskaičiavimai nemokami!

  • Nemokamos konsultacijos;
  • 3D projektas pagal kliento norus;
  • Medžiagų parinkimas;
  • Židinio apdaila iš akmens, ar kitų medžiagų;

Akmens gaminiai, akmens gaminių montavimas

Gaminame įvairius akmens gaminius iš marmuro, granito, travertino. Turime platų akmens pasirinkimą sandėlyje! Paskaičiuoti akmens gaminio kainą galime nemokamai, o jeigu užsisakysite ir montavimo paslaugas taikysime gerą kainą. Gaminių tikslus matavimas - nemokamas!

Laiptų pakopos;
Virtuviniai stalviršiai;
Lauko, vidaus palangės;
Kiti individualūs užsakymai;

 

Krosnelių montavimas

Montuojame įvairių gamintojų krosneles. Naudojame tik kokybiškus dūmtraukio vamzdžius kurie yra sertifikuoti ir atitinka kainos, kokybės santykį. Jeigu yra montuojama JOTUL krosnelė - ją privalo pajungti atestuotas specialistas, kitaip klientui nebus suteikiama 25 metų garantija.

 

Židinio, krosnelės stiklų keitimas, remontas

Apsauginis stiklas po krosnele

Sudužo stiklas? pateikite matmenis ir nemokamai sužinokite stiklo kainą, bei per kiek laiko Jūsų norimas stiklas būtų pagamintas. Neturite laiko pakeisti stiklą, stiklo tarpines tarp durelių? Atveškite jį mums ir Jūsų durelės bus sutvarkytos per kelias valandas!

Kaminų statyba, įdėklo montavimas

Kaminų montavimas, kaminų statyba

Kaminų statyba geromis kainomis! Patikėkite savo namų kamino montavimą profesionalams, nes turime ilgalaikę darbo patirtį kaminų montavime, atestacijos sertifikatus montuojant JOTUL, SCHIEDEL, TONA kaminų sistemas.
Taip pat turime savo specialistus kurie montuoja įdėklus kaminams - pirminė konsultacija, matavimai nemokami! Kaminų statyba trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų.

Lauko židinių statyba

Lauko židiniai

Lauko židinių įrengimas visoje Lietuvoje. Prie lauko židinių dirba tik profesionalūs meistrai. Nemokamai pakonsultuosime ir paskaičiuosime židinio kainą! Medžiagos, židinio forma ir visi kiti elementai derinami pagal kliento poreikius, ir norus!

 

 

 

 

Rekuperacinių sistemų įrengimas

Informacija ruošiama...

Aukštyn