Židinių statyba

[vc_row][vc_column width="2/3"][vc_column_text]Židinių statybos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. UAB "FOLETA" Oficialus JOTUL atstovas teikia šias paslaugas:

  • Židinių statyba
  • Židinių griovimas ir renovacija
  • Židinių apdirbimas ir aprengimas
  • Židinių projektavimas
  • Židinio įrengimo konsultacijos
  • Ortakinės šildymo sistemos nuo židinio įrengimas

Mūsų įmonės židiniai yra statomi jau nuo 1993 metų, todėl iki šių metų yra sukaupta milžiniška patirtis židinių statybos, konsultavimo, projektavimo veikloje.
Kiekvienais metais meistrai yra siunčiami į specialius seminarus, kursus ir vis tobulina savo žinias. Visiems klientams galime pasiūlyti geriausias židinių statybos kainas su garantija ir patikrintomis židinių medžiagomis.
Dažniausiai paprasti meistrai renkasi bet kokias židinių statybos medžiagas, bet nuo laiko gali atsirasti nemalonūs ir nepageidaujami kvapai ir tikrai ne degančių malkų... Naudojame tik originalias židinio karščiui atsparias izoliacines plokštes kurios atlaiko temperatūrą iki 1200 laipsnių ir užtikrina ilgaamžiškumą.                Nenaudojame nepatikrinto grunto, ar specialių klijų židinio statybai, visos medžiagos jau išmėgintos laiko ir mūsų specialistų kurie tikrai neturi jokių nusiskundimų dėl mūsų medžiagų naudojimo.

Klientui privalo būti užtikrina paslaugų kokybė, profesionali konsultacija ir tvirtas židinio konstrukcijos įrengimas. Dėl kainos visada galima susitarti, suteikiamos geros kainos medžiagoms, o jeigu iš mūsų yra perkamas židinys nuolaidos suteikiamos dar didesnės.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_cta h2="Norite pamatyti mūsų atliktus darbus?" shape="square" style="flat" add_button="bottom" btn_title="Atlikti darbai" btn_style="flat" btn_shape="square" btn_color="juicy-pink" btn_link="url:http%3A%2F%2Ffoleta.lt%2Fatlikti-darbai|title:Atlikti%20darbai|" btn_add_icon="true"]Mūsų atliktus darbus galite rasti paspaudę mygtuką žemiau.

Taip pat krosnelių pajungimus, kaminų statybos darbus, marmuro ar granito pavyzdžius rasite taip pat paspaudę mygtuką žemiau.[/vc_cta][vc_gmaps link="#E-8_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"][/vc_column][/vc_row]

Aukštyn