JOTUL I 620 serijos židiniai

Platesnės židinio kapsulės nei JOTUL I 520 serijos. Didelis stiklas leidžia pamatyti dar daugiau liepsnos. Šios židinio kapsulės kaip ir JOTUL I 520 yra švaraus degimo. Kapsulės turi oro paėmimo iš lauko sistemą. Patogus židinio atidarymas ir uždarymas su "Click" sistema. Labai didelis šių kapsulių privalumas yra optimalus degimas. Galime pridėti tekstą, koreguoti.

Židinys JOTUL I 520 FR interjere

JOTUL I 520 serijos židiniai

Optimalaus, vidutinio dydžio židinio kapsulė kuriai nereikia skirti daug vietos. Švarus stiklas, švarus degimas, uždaras degimas (CB). Šios kapsulės turi visus privalumus moderniam židiniui. Oro paėmimo iš lauko komplektas gali būti perkamas atskirai. Židiniui užtenka 150 mm pajungimo vamzdžio. Korpusas pagamintas iš špižiaus, kapsulės viduje vermikulito plokštės kurios puikiai išlaiko šilumą. Suteikiama 25 metų garantija.

JOTUL I 18 serijos židiniai

Klasikinio dizaino židinio ugniakurai. Daug metų gaminami ir dar vis yra patys perkamiausi! Verta pasidomėti ar šios kapsulės neturi Jūsų draugai, kaimynai. Švarus degimas, didelis lenktas stiklas, armonikos tipo durelės. Oro paėmimo komplektas galimas taip pat. Ugnies liepsna matoma puikiai, o pakūroje telpa daug malkų. Galima kūrenti ir briketais! Šios kapsulės puikiai tinka modernaus, klasikinio dizaino namams.

Židinys JOTUL I 18 Harmony interjere
JOTUL I 400 Panorama židinys interjere

JOTUL I 400 serijos židiniai

Vidutinio dydžio, pagamintos iš špižiaus židinio kapsulės. Viduje sudėtos vermikulito plokštės kurios puikiai laiko šilumą. Ši kapsulė yra švaraus degimo, turi uždarą degimą, atitinka EKO projektą. 40% mažiau sudeginama malkų. Suteikiama 25 metų garantija korpusui. Papildomai galima užsisakyti ir pelenų dėžę. Galimas ir oro padavimas iš lauko. Naujas 2017 metų modelis su visomis geriausiomis savybėmis.

JOTUL I 570 | I 530 serijų židiniai

JOTUL I 570 FLAT - Modernaus dizaino didelis židinys puikiai tinkantis moderniam namų dizainui. Turi oro paėmimą iš lauko, švarų dizainą. Perkamiausia kapsulė Lietuvoje. JOTUL I 530 FLAT - Šiek tiek mažesnė, bet šildymo galia nenusileidžianti kapsulė. Nors ji ir neturi švaraus degimo, bet turi stiklo apipūtimą. Kitaip tariant stiklas visada bus švarus. Korpusai pagaminti iš špižiaus.

SCAN 5001 | 5002 | 5003 | 5004 židiniai

SCAN 5001 - Vertikali židinio kapsulė, specialus rėmas skirtas. Turi švarų, uždarą degimą. Daniškas dizainas.
SCAN 5002 - Švaraus degimo atidaroma židinio kapsulė. EKO projektas kuris atitinka visas normas.
SCAN 5003 - Šio modelio židiniai gali būti kampiniai. Patogus atidarymas, uždarymas.
SCAN 5004 - Židinių serija 5004 yra pakeliamu stiklu, turime ir kampinius židinio modelius.

SCAN 1001 | 1002 | DSA 12 židiniai

SCAN 1001 - Minimali židinio kapsulė, stiklo rėmas. "Click" atidarymo sistema. Juodas, baltas dizainas.
SCAN 1002 - Didesnė, platesnė židinio kapsulė už 1001 seriją. Galimas juodas, baltas dizainas. Stiklo rėmas.
SCAN DSA 12 - Židinio kapsulė kuri gali būti viduryje sienos ir matoma iš abiejų kambarių. Įkrova iš 2 pusių.

Scan DSA 12
Aukštyn