JOTUL GROUP Suteikia krosnelėms garantiją:

Jotul krosnelėms: 25 metai!
Scan krosnelėms: 5 metai!

Visiems JOTUL ir SCAN priedams suteikiama garantija nuo: 6 mėn. iki 5 metų, priklausomai nuo produktų kategorijos.

Visos krosnelės tiek JOTUL, SCAN turi stiklo nuplovimo funkciją. Jeigu stiklas yra aprūkęs sukėlus aukštą krosnelės temperatūrą stiklas turi nusiplaut ir vėl būs švarus. Nereikės jokių papildomų stiklo valiklių.

Kai kurios krosnelės turi švaraus degimo sistemą (CB). Tai reiškia, kad krosnelėje įrengta dviguba degimo sistema, kuri apie 90% dujų ir dalelių dūmuose paverčia šiluma, esant minimaliai emisijai.

Jotul ir SCAN krosnelės turi uždaro degimo funkcija. Uždaro degimo krosnelės surenka orą per atskirą ortakį, iš krosnelės išvestą pro išorinę sieną, arba atvesta iš rūsio.

Energetiškai taupūs namai – Jeigu krosnelė turi tokią funkciją, ji yra tinkama montuoti energetiškai taupiuose ir pasyviuose namuose.

UAB FOLETA įmonė yra oficialus JOTUL | SCAN | ATRA židinių ir krosnelių ženklų sertifikuotas pardavėjas Kaune.

Jeigu pirksite krosnelę ar židinio ugniakurą pas mus, Jums bus suteiktos geriausios sąlygos židino statybai, krosnelės įrengimui ir profesionalios specialistų konsultacijos.

Jotul gamina krosneles iš ketaus nuo 1853 metų. Ši medžiaga puikiai tinka, nes atlaiko aukštą temperatūrą ir staigius jos pokyčius. Būtent todėl „Jotul“ renkasi ketų krosnelėms.

Aukštyn